НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ

НОВОСТИ ЗА ВЧЕРА

ОЛИМПИАДА 2004

ФОРУМ

ВИДЫ СПОРТА

Футбол

Теннис

Бокс

Легкая атлетика

Баскетбол

Волейбол

Гандбол

Художественная гимнастика

Дзюдо

Фехтование

Хоккей

Биатлон

Санный спорт

Лыжные гонки

Фигурное катание

Велоспорт

Плавание

Шахматы

Регби

Поиск:


Подписка на рассылку:Форум

К списку тем  

Сортировка сообщений: свежие сверху   свежие снизу  

НОВОСТИ НОК УКРАИНЫ
От: Гетьман


Новое сообщение:   

Имя:

Еmail:

Текст:25.02.2005  05:32     От: Гетьман

На 25.02.2005 - ТРИ с ПОЛОВИНОЙ СОТНИ ДНЕЙ !
============================================
1) Турин 2006 - 350 дні до початку Ігoр

2) 23.02.2005
Генеральна асамблея НОК - зберегти напрацьоване і рухатися далі
З ЯНУКОВИЧЕМ ПО ЗИМОВІ МЕДАЛІ !
=================================

21 лютого за участі 95 членів НОК України відбулася XVII Генеральна асамблея, яка була запланована минулого року, але була перенесена через складну політичну ситуацію в Україні. В роботі асамблеї участь взяли віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань Микола Томенко і міністр України у справах молоді та спорту Юрій Павленко.

Всім членам НОК України, представникам засобів масової інформації та запрошеним був розданий детальний звіт про роботу НОК України в минулому році, звіт ревізійної комісії, звіт про витрату фінансових коштів тощо.

Коментуючи звіт про роботу Виконкому НОК в минулому році, президент НОК Віктор Янукович, зокрема, зазначив:

"Протягом всього минулого року ми разом працювали як партнери на один результат - перемогу спортсменів України, а значить нашу спільну перемогу. Увесь цей час нам довелося вирішувати складні, а подекуди і доленосні питання. При цьому я не перебільшу, коли скажу, що за минулий рік НОК накопичив на своєму рахунку набагато більше активів, ніж пасивів.
Безумовно, центральною і найбільш важливою подією в роботі Комітету торік була підготовка до Ігор XXVIII Олімпіади в Афінах. Ще на XV Генеральній асамблеї у 2003 році ми з вами затвердили відповідні заходи. Особливу увагу Виконком приділив якісному формуванню олімпійської збірної України, її забезпеченню сучасним обладнанням та інвентарем, а також антидопінговим супроводженням.

За ініціативи НОК і Держкомспорту були вирішені питання грошових винагород для медалістів Олімпійських ігор 2004 року та збільшення стипендій для олімпійських призерів.

З виїздом на місце ми перевірили стан підготовки олімпійської бази "Конча-Заспа" та намітили першочергові заходи щодо її розвитку.

Успішне виконання НОКом цих та інших заходів стало вагомим внеском у підготовку справжнього спортивного свята планетарного масштабу, за яким із завмиранням серця спостерігала вся Україна.

Як ви знаєте, наші спортсмени вибороли 9 золотих, 5 срібних та 9 бронзових нагород. Власно кажучи, стільки ж медалей, скільки українська команда привезла з попередньої Олімпіади у Сіднеї. Однак, нині українська збірна здобула золота втричі більше. Звичайно, не всім підкорився спортивний Олімп. Маю на увазі, що потенційні можливості наших спортсменів дозволяли розраховувати на кращі результати в окремих видах легкої атлетики, стрільби велоспорт, триатлону, стрибків у воду, боксу, греко-римської боротьби. Але головне те, що ми довели - в України сьогодні є олімпійська команда найвищого ґатунку і професійний колектив тренерів та спортивних науковців.

Торік вперше вдалося забезпечити стовідсоткове бюджетне фінансування спортивної сфери, обсяг якого вдвічі перевищив показник 2003 року. Це дало змогу торік істотно покращити фінансування підготовки атлетів до літніх Олімпійських ігор 2004 року в Афінах та зимових ігор 2006 року в Турині, забезпечити федерації комп'ютерною технікою, продовжити реконструкцію Олімпійського дому.

Поряд з цим увесь минулий рік НОК активно працював над залученням спонсорської допомоги. Її обсяг значно перевищив рівень 2003 року. Так, зокрема, торік Комітет уклав спонсорську угоду з товариством "Київстар Дж. Ес. Ем.", завдяки чому було забезпечено зв'язок для українських олімпійців в Афінах. Одночасно була досягнута домовленість про співпрацю компаніями "Аеросвіт", "Укртелеком", "АСКА" і продовження договорів з більшістю наявних спонсорів. Загалом за останніх 2 роки на звернення НОКу відгукнулися більш ніж 100 підприємств, великих і малих, сума надходжень від них становила від кількох сотень гривень до сотень тисяч.

НОК України ініціював та забезпечив проведення в Україні одного із самих успішних етапів Міжнародної естафети олімпійського вогню. До неї ми залучили самі різні верстви населення, починаючи від учнів спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентів і закінчуючи видатними спортсменами, олімпійськими чемпіонами та ветеранами олімпійського руху. Ми домоглися того, що перебування в Україні символу Олімпійських ігор стало справжнім святом, яке надало тисячам киян та гостей столиці можливість приєднатися до олімпійських цінностей. За оцінкою Організаційного комітету з проведення Ігор в Афінах київський етап естафети визнаний одним з найкращих у світі, як за високим рівнем організації, так і за кількістю людей, що приєдналися до нього.

Протягом року члени НОК висували важливі законодавчі ініціативи, реалізація яких сприятиме покращанню умов для розвитку спорту в Україні. Так, зокрема, торік до Верховної Ради України внесений проект закону щодо звільнення фізкультурно-спортивних організацій від земельного податку. Також НОКом розроблено і надіслано до Кабінету Міністрів України проект закону про спортивні лотереї, в якому передбачено програму фінансування олімпійського руху за рахунок надходжень від лотерейної діяльності.

Істотні здобутки НОК має і в напрямку міжнародної діяльності. У березні 2003 року було підписано Угоду про співпрацю з Олімпійським комітетом Росії. Це відкриває широкі перспективи для спільної експлуатації спортивних баз. Зокрема, йдеться про можливість підготовки українських олімпійців на Далекому Сході Росії, де клімат наближений до Пекіну, в якому проходитимуть Олімпійські ігри у 2008 році.

Втім, зупинятися на досягнутому не можна. Перед нами стоїть ще багато невирішених питань і цей рік обіцяє бути дуже напруженим. Безперечно, це пов'язано з наближенням ХХ зимових Олімпійських ігор в Турині, до початку яких залишилося менше року. Ми маємо зробити все, щоб наші спортсмени були забезпечені всім необхідним при підготовці до цих стартів і продемонстрували високі результати на олімпійських аренах Турину", - заявив у своєму виступі президент НОК.

Члени НОК одностайно ухвалили рішення прийняти запрошення Міжнародного Олімпійського Комітету щодо участі України в ХХ зимових Олімпійських ігор в 2006 року. 10 лютого під час засідання Виконкому МОК в Турині відбулася церемонія під назвою "Рік до початку Ігор", на якій президент МОК Жак Рогге символічно підписав запрошення НОКам Італії, Словенії, Сан-Марино та Швейцарії, офіційно запросивши їх та інші НОКи взяти участь в ХХ зимових Олімпійських іграх 10-26 лютого 2006 року. До речі, вперше ця подія відбулася в столиці Ігор, раніше подібні церемонії проводилися в штаб-квартирі МОК в Лозанні. Підтвердження участі України в зимових Іграх в Турині підписав президент НОК Віктор Янукович.

Генеральна асамблея затвердила звіт про роботу НОК України в 2004 році, заслухала детальний звіт ревізійної комісії, з яким виступив голова комісії Анатолій Усенко. Під час своєї доповіді він розповів про роботу, проведену комісією, зупинився на основних цифрових показниках 2004 року. Генеральний секретар НОК Володимир Геращенко проінформував про виконання бюджету за 2003 та 2004 роки, план бюджету на 2005 рік. Зокрема, він відзначив, що в бюджеті НОК на поточний рік закладений 1,3 млн. грн. для підтримки федерацій з олімпійських видів спорту (1 млн. грн. для зимових і 300 тис. грн. для літніх), 1 млн. грн. для виплати іменних стипендій тренерам, лікарям та науковцям, 450 тис. грн. для допомоги регіональним відділенням НОК, 100 тис. грн. для роботи комісій, 50 тис. грн. на проведення Європейського форуму атлетів в столиці України тощо. В своїй доповіді Володимир Володимирович наголосив, що в минулому році бюджет НОК України склав приблизно 25 млн. грн., 17 з яких було витрачено. Основні кошти НОК були витрачені на підготовку атлетів до Ігор XХVIII Олімпіади в Афінах, підтримку федерацій, виплату стипендій, реконструкцію баз олімпійської підготовки, проведення етапу Міжнародної естафети олімпійського вогню в місті Києві тощо.

Заслухавши звіти та в результаті обговорення, члени НОК визнали роботу комітету за минулий рік як позитивну, відзначивши новий високий рівень в діяльності провідної організації в олімпійському русі України.

За поданням Виконкому НОК Європейські Олімпійські Комітети відмітили своїми
нагородами 11 представників олімпійського руху України.
Нагороди з рук Віктора Януковича та членів МОК Сергія Бубки і Валерія Борзова отримали
( усі - геть БЛАКИТНІ ! ) :

- Дерюгіна Альбіна Миколаївна - герой України, президент Федерації гімнастики України, заслужений тренер України та СРСР, суддя міжнародної категорії;
- Борисов Валерій Дмитрович - перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови оргкомітету по проведенню етапу Міжнародної естафети олімпійського вогню 2004 року в м. Києві;
- Волков Олег Ігорович - президент Федерації стрільби України;
- Заброда Василь Климович - спів-президент Асоціації спортивної боротьби України, шеф місії української делегації на Іграх XXVII Олімпіади в Сіднею;
- Поволоцький Юрій Анатолійович - голова Одеського обласного відділення НОК України.
За значний внесок в розбудову олімпійського руху в Україні Виконком НОК нагородив
Почесною відзнакою НОК України Федоренка Івана Никифоровича - першого віце-президента НОК ;
Пам'ятним знаком НОК України "За внесок в олімпійський рух":
- Демиденко Ларису Іванівну - головного бухгалтера-фінансового директора НОК
- Пуцова Олександра Івановича - генерального секретаря Федерації важкої атлетики
- Геращенка Володимира Володимировича - генерального секретаря НОК ( НЕЗАМІННА ЛЮДИНА ! ).

Під час обговорення члени НОК України висловили занепокоєння щодо чергової реформації
державного керівного органу фізичного виховання і спорту. У своїх виступах вони відзначили,
що постійні зміни системи галузі та її керівництва негативно впливають на роботу
спортивної галузі.

Микола Томенко у своєму виступі підкреслив, що запропонована чергова реорганізація
державного органу, який відповідає за спорт в новому Уряді, лише підвищить статус спорту,
якщо він буде знаходитися в складі міністерства. Зв'язок головної спортивної людини країни
з Президентом держави буде набагато коротший, адже спорт очолюватиме повноправний міністр,
а не голова державного комітету. Втім, за словами Миколи Володимировича, крапка в цьому
рішенні ще не поставлена і Уряд готовий до дискусії із спортивною громадськістю,
щоб виробити найефективнішу модель функціонування галузі.

Юрій Павленко ( 20.05.1975 р.н. - УХ И ПРЁТ кум Кучиы и кум жены Ющенко ! )
висловив запевнення, що спорт посідатиме належне місце в його міністерстві,
а людина, що очолюватиме безпосередньо спорт, матиме статус першого заступника міністра
( і ходитиме на поклони до ХЛОПЧИКА ??! ).

Відповідно до звернень спортивних федерацій України Генеральна асамблея замість
вибулих прийняла до складу членів НОК України:

- БОНДАРЕНКА Володимира Дмитровича - президента Федерації академічного веслування України;
( Бондаренко Володимир Дмитрович Народний Депутат України,
обраний по виборчому округу 219 м. Київ, рік народження 1952,
партійність на момент виборів : Партія "Реформи і порядок",
освіта - вища, спеціальність - історик, юрист,
попереднє місце роботи - народний депутат України,
Комітет : Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування,
посада в комітеті - член Комітету,
Фракція : Фракція "Наша Україна" ) ;
- ТУРОВСЬКОГО Володимира Васильовича - президента Федерації волейболу України;
- ПАРАМОНОВА Максима Сергійовича - генерального секретаря Федерації фехтування України;
- СУПРУН Людмилу Павлівну - президента Української федерації фігурного катання на ковзанах.
- РОТАРА Дмитра Борисовича - президента Федерації керлінгу України.

На основі інформації Івана Бондарчука,
прес-аташе
------------------------------------- < br>
3) 23.02.2005

Національний олімпійський комітет України вітає Президента держави
з нагоди Дня народження!

23 лютого 2005 року
Президенту України ЮЩЕНКУ В.А.

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Національний олімпійський комітет, олімпійська сім'я України щиро
вітають Вас з Днем народження!

Разом з Вами це свято розділяють мільйони українських сердець,
які пов'язують свої сподівання на краще майбутнє.

Бажаємо Вам щастя, здоров'я, олімпійського довголіття, здійснення усіх задумів.

Поруч з Вами на шляху до визнання нашої держави світовою спільнотою в перших
рядах крокують олімпійці України, гідно тримаючи прапор своєї Батьківщини.

Щиро Ваші

Віктор Янукович, Сергій Бубка, Валерій Борзов та інші
=================================


 


Опрос

ПРИМИТЕ УЧАСТИЕ В ОПРОСЕ:

Главное спортивное событие 2004 года  ПОИСК ПО САЙТУ 


Темы форума


Дериземля - шестой (2)  

В массовом старте Хвостенко - восьмая (3)  

А вот Шахтёр молодцы! Заслужили! (6)  

Гусин перешел в "Крылья"! (3)  

"Кубок Дерюгиной - Нефтегаз". Все флаги в гости будут к нам (4)  

ДЗЮДО (14)  

Когда в Киеве будет проходить кубок Дерюгиной по худ. гимнастике?  (9)  

Итог игры Албания - Украина на руку нашим соперникам по группе (2)  

Запорожский "Металлург" отправил в отставку Славолюба Муслина (3)  

нужны спонсоры закрытия первенства г.Киева по футболу - закрытие - 10апреля на Республиканском стади (0)  

Сергея Кушнирюка сняли с поста тренера сборной Украины (1)  

Украина - Норвегия 2:1 (1)  

Чемипонат мира U-20. Украины сыграет с Турцией, Китаем и Панамой (2)  

Поддержи Украину в HockeyArena! (0)  

Алина Шатерникова может уйти из бокса (2)  

Академічне веслування (90)  

изготовление тренировочного клинкового оружия под заказ (0)  

Эльбрус Тедеев берет "золото"! (4)  

Чемпионат мира. Класс 470. Равнение на украинцев (1)  

К статье "ДИАЛОГ с ВЛАСТЬЮ" из "Спорт-Газеты" от 01.03.2005 (5)  


К списку тем  

 

   Developed by Domino/ITCG  

         

 

НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ

НОВОСТИ ЗА ВЧЕРА

ОЛИМПИАДА 2004

 

ФОРУМ